رئیس شورای عالی استان ها در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت رئیس شورای عالی استان ها در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
علیرضا احمدی

دکتر علیرضا احمدی، رئیس شورای عالی استانها در پیامی به مناسبت هفته بسیج نوشت: بسیجیان شهادت در نزدشان شیرین تر از عسل است و آغوش رحلت سرخ را مانند دست های نوازشگر مادر، دوست می دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، دکتر علیرضا احمدی، رئیس شورای عالی استانها در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسیج، خرابات اهل کرامت و دانشگاه دلدادگی است. بسیج، باغ شهادت است و بسیجی، کلید درب آن. سینه ی او با وسعت دریایی اش تاب غم هجران دلربا را ندارد. نه آسایش تن در خراب آباد دنیا را طلب می کند و نه راحت جان در جزاکده ی آخرت را. نهایت آرزویش رضای یار است و وصال بی مثالش. بسانِ باد صبا ملتهب و شکیبا به سوی آن سَروِ خرامان می وزد. جانش از وحشت زندان تن به لب آمده و تشنه کام، راه میکده را می کاود. لطف ساقیِ ازل، مددکارش باد.

خاک وجود بسیجی را از ازل با باده ی ولایت و عشق، سرشته اند و ویرانه سرای دلش را مهیّای عمارت و عمران ساخته اند.اگر در کوی دوست، تیغ و تیر بر سرشان ببارد، چونان بارانِ نیسان بر آنان گواراست. همنفسِ قدسیانند و همدلِ سرخوشان باده پرست. درس نماز و سحر از میخانه آموخته اند و عاشقی، محصول دعایشان است.

آنان رهپویان سربازان ولایت و امامت هستند و شهادت در نزدشان شیرین تر از عسل است و آغوش رحلت سرخ را مانند دست های نوازشگر مادر، دوست می دارند.
درودِ پرودگار و سلامِ آسمانیان و ثنای زمینیان، نثار تمام بسیجیان ایران زمین باد.

انتهای پیام/