اخبار

بازوی نظارتی برای توسعه شهر

ذکتر علیرضا احمدی،رئیس شورای عالی استان ها در یادداشتی که در روزنامه همشهری به چاپ رسید به نقش شوراها به عنوان یک بازوی نظارتی برای توسعه شهرها اشاره کرد.

گفت وگوی رئیس شورای عالی استانها با خبرگزاری فارس بازداشت ۷۵ نفر از اعضای شورای شهر و روستا در کشور/تغییر در قانون انتخابات شوراها
رئیس شورای عالی استان ها در سالگرد شهادت سردار سلیمانی: هنوز اندوه هجران جانکاه، شهادت سردار سلیمانی دل های ما دلسوختگان فراقش را می کاهد
رئیس شورای عالی استان ها در پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت

بازوی نظارتی برای توسعه شهر

ذکتر علیرضا احمدی،رئیس شورای عالی استان ها در یادداشتی که در روزنامه همشهری به چاپ رسید به نقش شوراها به عنوان یک بازوی نظارتی برای توسعه شهرها اشاره کرد.

۱۴:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

ضرورت اصلاح قوانین مربوط به شوراها/ ارسال 22 طرح مصوب شورا به مجلس

رئیس شورای عالی استانها در نشست خبری خود به ضرورت اصلاح قوانین مربوط به شوراها، همکاری با دستگاه های قضایی و نظارتی برای مقابله با فساد و عملکرد شورای عالی استانها در دوره مدیریت جدید آن اشاره کرد.

۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۷

لایحه مالیات بر ارزش افزوده برای اصلاح به مجلس بازگشت/ شوراها باید تا آخرین روز مسئولیت شان به فکر خدمت به مردم باشند

احمدی با بیان اینکه اعضای شوراها باید تا آخرین روز دوره پنجم به فکر خدمت به مردم باشند گفت: اگر فردی خوب عمل کند مردم بار دیگر وی را انتخاب می کنند و اگر خوب کار نکند خود باید برود

۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴

رئیس شورای عالی استان ها در پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت

دکتر علیرضا احمدی در پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت و نوشت: حکیم و علیم فضیلتمدار، حضرت آیت الله مصباح یزدی، ثمره شجره طیّبه روحانیّت جلیل القدر، در گسترش و حراست از میراث عظیم شیعه، شگفتانه کوشید و آثار ثمین بسیاری از خویش برای اعصار و امصار، به یادگار گذاشت.

۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴

هنوز اندوه هجران جانکاه، شهادت سردار سلیمانی دل های ما دلسوختگان فراقش را می کاهد

دکتر علیرضا احمدی در پیامی سالروز درگذشت شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و نوشت: یک سال از عروج سرخ حامی سترگ ولایت گذشت و هنوز اندوه هجران جانکاهش، دل های ما دلسوختگان فراقش را می کاهد و شولای شعف را از قامت محبینش می زداید

۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴

علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان‌ها ماند

در انتخاباتی که به منظور تعیین هیئت رئیسه سال چهارم دوره پنجم شورای عالی استان‌ها برگزار شد علیرضا احمدی نماینده استان قم در شورای عالی استان ها به عنوان رئیس شورای عالی استان ها انتخاب شد.

۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۲

بندهایی از لایحه مالیات بر ارزش افزوده درآمدهای شهرداری ها را با خطر جدی مواجه می کند

رئیس شورای عالی استانها با اشاره به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی درخصوص لایحه مالیات بر ارزش افزوده گفت: بندهایی از لایحه مالیات بر ارزش افزوده درآمدهای شهرداری ها را با خطر جدی مواجه می کند.

۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵

باید انتقام سخت و شدیدی از آمرین و مرتکبین این جنایت گرفته شود

رئیس شورای عالی استان‌ها در پیامی به مناسبت ترور شهید فخری زاده ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید بزرگوار گفت: کارگزاران نظام اسلامی، در اندیشه انتقام سخت و شدید، از مزدورانی باشند که این فاجعه تأسف بار را برای ملّت معظّم ایران اسلامی، رقم زدند.

۰۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹